неділя, 18 березня 2018 р.

На початку жовтня відбувся чемпіонат Краснокутського району з легкої атлетики, учать в якому взяли 11 загальноосвітніх шкіл району. Змагання відбувались в 5 видах спорту : біг 60 м,біг 400 м, біг 1500 м, стрибки у довжину з розбігу та штовхання ядра. Кожна команда могла заявити в одному виді спорту не більше двох учасників. Команда переможець визначалась за сумою кращих результатів всіх учасників у кожному виді спорту. Бали нараховувались згідно таблиці рейтингових очок, також переможці визначалися в індивідуальному заліку з кожного виду спорту в хлопців та дівчат.

Перше місце посіла команда Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге – Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє – Краснокутська гімназія. Нашу команду представляли такі учні: Пісний Віталій, В’юнник Віталій, Івахненко Вікторія ( 11 клас), Стороженко Максим, Кікоть Олександр, Бідило Тетяна, Желновач Катерина (10 клас), Пушкар Альона, Коваленко Настя , Савко Анатолій (9 клас) та Кузуб Дар’я ( 8клас). Також наші учні відзначилися і у індивідуальному заліку. Пісний Віталій переміг в бігу на 60 м з результатом 7,91 с., та був третім в стрибках у довжину з розбігу( 5,30м). Савко Анатолій 9 клас переміг у виді штовхання ядра. Бідило Тетяна  10 клас посіла ІІ місце у виді штовхання ядра. Пушар Альона 9 клас посіла ІІ місце з бігу на 400 м. Желновач Катерина посіла ІІІ місце з бігу на 400 м та ІІІ місце з виду стрибок в довжину з розбігу, Кузуб Дар’я 8 клас посіля ІІІ місце з бігу на 60 м .Команду підготували вчителі Мурафської ЗОШ Сургай В.В. та Ткаченко К.А. Вітаємо нашу команду з яскравою перемогою!!!